Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, к.к. Чайка
Кабакум
385 000 €
752 994.55 лв.

(1 522 €, 2 976.77 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 23:49 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 101 пъти.
Площ:
253 m2
Етаж:
6-ти от 7
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2014 г.

Описание на имота:

Orange Home ЕКСКЛУЗИВНО предлага на Вашето внимание отличен напълно оборудван и мебелиран тристаен апартамент с размери 253 м2 и с прекрасна морска гледка, апартамента разполага с всички удобства за пълноценно целогодишно обитаване.

Напълно обзаведеният и оборудван тристаен апартамент се намира на 6 етаж от общо 7 и се състои от: коридор, 2 спални, баня с тоалетна, всекидневна с кухня, складово помещение и просторна тераса с перфектна фронтална морска гледка.

Елитният жилищен комплекс Ла Мер се намира в района на Кабакум в близост до няколко закътани плажа, до Варненския Свободен Университет и на 4 км от курортите Златни Пясъци и Св. Константин и Елена, в екологично чист крайградски район на Варна, с директен достъп до собствен плаж с фин златист пясък.

Апартамента е оборудван с диван, LED телевизор, кухня, пералня, съдомиялна, хладилник, печка, тостер, ел.кана, микровълнова фурна, гардероби, спални, завеси, напълно оборудвана баня с тоалетна, в него има всичко необходимо за пълноценно целогодишно живеене.

Дограмата е PVC, вътрешни врати - MDF, стените са боядисани с латекс, подова настилка - теракот в коридора и на терасата, ламинат в стаите, в баните фаянс и теракот.

Отоплението на имота във всички стаи е решено с високоефективна инверторна мулти-сплит климатична система Mitsubishi Heavy Industries.

Сградата има Акт.16, разполага с открит и закрит басейн, паркинг, денонощна охрана, рецепция, СПА център, ресторант, фитнес и други разнообразни услуги предоставяни от управляващата компания.