Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Добрич, гр. Балчик
Център
107 796 €
210 830.65 лв.

(1 299 €, 2 540.62 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 11:48 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 5 пъти.
Площ:
83 m2
Етаж:
3-ти от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

Orange Home предлага на Вашето внимание отличен нов тристаен апартамент с обща жилищна площ 83 м2, находящ се в централната част на гр. Балчик.

В момента жилищната сграда е с Акт 14, като се очаква получаването на Акт 16 в първата половина на 2027г!

Отличен апартамент за инвестиция!

Без такса поддръжка!

Сградата ще разполага с асансьор, всички апартаменти в нея имат морска гледка!

Към апартамента има маза 2.80 м2.

Жилището се намира на ет.3 от общо 4 и се състои от: коридор, всекидневна с кухня, баня с тоалетна, маза, 2 спални и тераса с фронтална морска гледка.

Имота ще бъде предаден по БДС, на замазка и шпакловка, баня и тоалетна на тапи, инсталирана ПВЦ дограма и завършени общи части на сградата.

Населеният пункт има автобусни спирки, магазини, училища, църква, читалище, банки, супермаркети, бензиностанции, автосервиз и други удобства необходими за целогодишно живеене.

За контакт:
0887627500

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ОРИНДЖ ХОУМ
0887627500
ОРИНДЖ ХОУМ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
orangehome.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, ул. Цани Гинчев 16
http://orangehomebg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Добрич, гр. Балчик
Център
Обява: 1c177823008275558

107 796 €
210 830.65 лв.
(1 299 €, 2 540.62 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Добрич, гр. Балчик, Център